Wdrożenie projektu graficznego do WP wykorzystując gotowy motyw

Data dodania: 25 kwietnia 2017

Witam serdecznie,
poszukuję freelancera, który wdroży do systemu WordPress przygotowany przez nas projekt graficzny strony internetowej (OnePage). Wdrożenie projektu przy wykorzystaniu motywu AVADA i dołączonych do niego narzędzi (Revolution Slider, Fusion Builder), posiadamy licencję tego motywu której koszt leży po naszej stronie i proszę nie wliczać tego w wycenę, interesuje mnie tylko wdrożenie projektu 1:1 z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów i czcionek.

Otrzymujesz ode mnie kompleksowy projekt graficzny w formacie .PSD (Photoshop CC 2017), dane do serwera, FTP, WP i co tylko będzie potrzebne oraz stały kontakt e-mail/telefoniczny.

Niezbędna będzie znajomość CSS3 ponieważ będzie trzeba zmodyfikować kilka domyślnych funkcjonalności, ale większość wyglądu jest prosta we wdrożeniu przy wykorzystaniu Fusion Builder.

Praca wykonywana na moim serwerze, niezbędna umowa o dzieło. Fajnie jakby była możliwość otrzymania FV.

Propozycje cenowe wraz z portfolio proszę słać na adres e-mail podany w załączeniu.
Pozdrawiam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!