Stworzenie strony wizytówki wynajem busów i autokarów

Data dodania: 7 kwietnia 2017

Witam
Szukam pilnie wykonawcy do stworzenia prostej strony internetowej / wizytówki. Zajmuje się wynajmę autokarów oraz przewozami krajowymi i zagranicznymi. Strona powinna mieć: stronę główną z ruchomym banerem i informacją o ofercie + 5 zakładek – zakładka O firmie opisowa, zakładka Flota i Certyfikaty w formie galerii zdjęć, zakładka Partnerzy z logami firm oraz zakładka Kontakt z mapką i formularzem kontaktowym. Dodatkowo w przyszłości planuję zrobić osobne zakładki z każdym autokarem i mikrobusem oddzielnie. Posiadam logo i zdjęcia.

Proszę o kontakt zainteresowane osoby i przesłanie oferty cenowej oraz realnego czasu realizacji. Możliwa dalsza współpracy przy prowadzeniu tej strony.

Pozdrawiam
Zbigniew Hałuszczyk

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!