Aplikacja do strony opartej na WordPress-ie

Data dodania: 15 kwietnia 2017

Potrzebuję osoby do wykonania aplikacji do strony opartej na wordpressie.
Jest to portal gdzie pracownicy moją się zarejestrować i pozostawić swoje CV/życiorys w celu znalezienia pracy w konkretnej (jednej) branży.

Podstawowa funkcjonalność:
1. Rejestracja (username, password, e-mail), identyfikacja (imię, nazwisko, adres, telefon, telefon komórkowy, data urodzenia, miejsce urodzenia), edukacja (lata nauki, stopień naukowy specjalność na wielu poziomach – od liceum wyżej), kariera zawodowa(firma, od , do, pozycja), upload dokumentów (jpg, pdf, rtf, word format).
2. Autentykacja (użytkownik, hasło, e-mail), funkcja resetowania hasła.
3. Dostęp użytkownika do przeglądania i edycji swoich danych(patrz rejestracja).
4. Funkcja administratora do przeglądania, wyszukowania po profesji, edukacji, wykształceniu i innych danych podanych przez użytkowników – zestaw dynamicznych filtrów, sortowanie i przeszukiwanie po kolumnie.

Wymagania techniczne:

Strona jest aktualnie na wordpressie. Rozwiązanie może być zaimplementowane jako WordPress add-on, lub osobna aplikacja php bazująca na linux-ie, mysql i php.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!