Wykonanie strony na wordpress

Data dodania: 8 marca 2017

Szukam osoby, która podejmie się stworzenia responsywnej strony internetowej na wordpress. Biorę pod uwagę zarówno wykonanie od podstaw jak i modyfikację szablonu z Themeforest. Generalnie mamy już na oku jeden szablon, który od strony wizualnej nam bardzo odpowiada i chcielibyśmy w coś podobnego celować.

– Branża – wyposażenie wnętrz, produkcja rzeczy dla kuchni i domu
– Strona dwujęzyczna: polski + angielski
– ilość głównych ston – 5 (strona główna, o nas, kontakt, oferta, blog)
– w tym bardziej rozbudowana strona oferty z kategoriami produktów – bez uzupełniania treści. Strona produktu przygotowana podobnie jak w sklepie internetowym, z tym, że przedmiot niniejszego zamówienia sam w sobie nie będzie sklepem i nie będzie umożliwiać dokonywania zakupu.
Za to chcielibyśmy aby znajdował się tam odnośnik do zewnętrznej strony w postaci naszego sklepu. Mogę wskazać przykład takiego rozwiązania.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!