Platforma obsługująca dodawanie zdjęć

Data dodania: 30 marca 2017

Witam, potrzebuję stworzyć system w której użytkownik będzie tworzył swój profil za pomocą rejestracji. Taki użytkownik będzie mógł tworzyć galerię, która będzie miała tajny link niedostępny dla wszystkich(na hasło lub nie). Wszyscy którzy będą mieli ten link będą mogli dodawać tam zdjęcia ale publikowane będą tylko gdy administrator tej galerii je zatwierdzi(przychodzi mail, lub kategoria na profilu do zatwierdzania). Całą galerię będzie można pobrać w paczce .zip, będzie można również wybrać pojedyncze zdjęcia i stworzyć z nich paczkę .zip, oczywiście możliwość pobierania jednego zdjęcia. Możliwość obserwowania danej galerii, tj. możliwość zapisania do newslettera gdzie po dodaniu zdjęć do galerii zarejestrowany użytkownik, lub subskrybent dostaje wiadomość na maila.

Pozdrawiam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!