Developer WordPress – stała współpraca zdalnie

Data dodania: 21 marca 2017

Cześć,

szukam developera WordPress do stałej współpracy przy nowych i istniejących projektach. Zależy mi na ogólnym ogarnięciu, samodzielności i umiejętności korzystania z Google. Wszystko oczywiście w granicach rozsądku, bo od tego jestem, aby pomóc i wprowadzić w naszą kulturę pracy.

Dołączysz do grona 2 developerów z okolic Torunia, którzy pracują zdalnie. Nasza praca polega na tworzeniu standardowych stron w opaciu o designy w PSD, funkcjonalnych wtyczek czy utrzymaniu istniejących serwisów. Na codzień komunikujemy się za pomocą Slack.

Proszę o wysyłanie aplikacji za pomocą ankiety: https://goo.gl/forms/uZ9v6JWkILawehvA2 – ułatwi mi to organizację. Zastrzegam sobie kontakt jedynie z wybranymi osobami.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!