Wprowadzenie zmian strona internetowa – Learnpress, Ultimate Member, WooCommerce

Data dodania: 2 lutego 2017

Strona/sklep internetowy zajmująca się udostępnianiem oraz sprzedażą szkoleń/kursów. DO systemu logowania/rejestracji użyłam rozwiązania Ultimate Member oraz zintegrowałam go z WooCommercem, kursy i testy – Learnpress:

– dane z formularza rejestracji ( Ultimate Member ) nigdzie się nie zapisują a jest to dla mnie ważne, chciałabym aby w panelu zarządzania stroną była dostępna tabela z tymi danymi,
– po rejestracji chciałabym aby użytkownik był przekierowany do innej strony niż strona główna, np. do strony z informacją że rejestracja przebiegła pomyślnie, i że została wysłana na maila link potwierdzający rejestracje.
– chciałabym aby do zarejestrowanego użytkownika, przychodziło powiadomienia po rejestracji z systemu Ultimate Member, ale chyba jest jakieś zapętlenie bo przychodzą powiadomienia z WordPressa.
– do szkoleń które można kupić, są podpięte testy do rozwiązania, chciałabym wprowadzić funkcjonalność aby w panelu zarządzania stroną była dostępna informacja kto kiedy i na ile rozwiązał test.
Proszę o informacje o cenie i czas realizacji. Nieukrywam, że chciałabym aby zmiany były wprowadzone najpóźniej do niedzieli (5.02.).

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!