unowocześnienie obecnej strony www

Data dodania: 13 lutego 2017

Witam,
Poszukuję osoby, która wykona nowy, oryginalny motyw WordPress dla obecnej strony hurtowni lakierów do paznokci, posiadającej cechy bloga i wejście do sklepu internetowego.
Rekomendowane poprawki:
– ciekawy, niebanalny projekt uwzględniający najnowsze trendy w dziedzinie prezentacji graficznej stron internetowych (nowoczesny i profesjonalny wygląd)
– Responsive Web Design,
– dostosowanie pod kątem User Experience,
– duże grafiki (zdjęcia),mogą być stockowe
– osadzone filmy,
– osadzone mapy Google,
– uzupełnienie strony w marketingowe treści,
– wyposażenie strony ww odpowiednie plug-iny wspierające pozycjonowanie strony, zintegrowanie strony z systemem marketing automation – wysyłka newslettera
– gromadzenie bazy e-mailingowej,
– dodanie polityki prywatności oraz informacji o cookies,
– dodanie firmy do profilu Google Firma (tak aby była widoczna w google maps i innych aplikachach Google)
– zainstalowanie mapy interaktywnej
– integracja z serwisami społecznościowymi Facebook, Instagram, You Tube.
Zakres prac:
1) stworzenie projektu funkcjonalnego strony,
2) po zatwierdzeniu projektu funkcjonalnego przez zlecającego – wykonanie szablonu (motywu) w WordPress lub stworzenie projektu graficznego strony internetowej.
3) termin realizacji max. 30dni.

Rzetelność i terminowość są dla mnie podstawowymi cechami, zatem jeśli wiesz, że miewasz z tym problemy – nie odpowiadaj na to ogłoszenie. Pracuję w tym biznesie od kilkunastu lat i szukam doświadczonego oraz dyspozycyjnego specjalisty WordPress/ UX/ Grafika. Znajomość branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem. Zainteresowanych proszę o kontakt, przesłanie wybranych projektów z portfolio plus ewentualne rekomendacje.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!