SZUKAMY – Back-end Developerów, Front-end Developerów

Data dodania: 3 lutego 2017

W związku z rozwojem firmy poszukujemy aktualnie back-end i front-end developerów do współpracy. Szukamy freelancerów do stałej, długoterminowej współpracy na umowę o dzieło lub FV. Na początek rozliczenie za konkretne zadania, po 3 miesięcznym okresie próbnym możemy się dogadać na inne rozliczenie i lepszą stawkę.

Wymagania:
– Programowanie: HTML, CSS, PHP (konieczna znajomość akcji i filtrów oraz dobrych praktyk programowania pod WP), JavaScript/jQuery, MySQL
– Język angielski pozwalający na korzystanie z dokumentacji technicznej
– Samodzielność, rzetelność, dokładność. Zapewniamy dużą swobodę w pracy, nie interesuje nas w jakich godzinach pracujesz i jak długo, oczekujemy dobrej organizacji, terminowości i konkretnych efektów (to jest kluczowe, także jak nie wyrabiasz się w terminie, to lepiej odpuść)
– Dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach (rzadko się to zdarza, ale jednak czasem może być potrzeba pracy w weekend)
– Mile widziane umiejętności graficzne, znajomość SEO, optymalizacji Page Speed i zabezpieczeń WP

Zakres prac:
Praca różna od prostych modyfikacji elementów WP za pomocą CSS-ów, po wdrażanie motywów i wtyczek premium, kończąc na dedykowanych rozwiązaniach w postaci tworzenia motywów i wtyczek WP. Obecnie poszukujemy głównie osób dobrze znających WP od strony programistycznej, dlatego niezbędna jest znajomość zasad wykorzystywania akcji i filtrów do manipulowania wynikowym kodem. Oprócz tego mile widziane są osoby ze znajomością SEO oraz podstawową znajomością HTML i CSS-a.

Oferujemy:
– Stałą współpracę na wspólnie ustalonych zasadach. Jesteśmy elastyczni: szukamy osób, które będą w stanie wesprzeć nas dorywczo kilka czy kilkanaście godzin w tygodniu. Rozliczenie na początek umowa o dzieło lub FV za konkretne zadania (tzn. otrzymujesz zadania do wykonania, wyceniasz, po akceptacji podpisujemy umowę lub wystawiasz fakturę na ustalony zadatek, robisz zlecenie, rozliczamy się). Jeśli współpraca się rozwinie i obie strony będą zadowolone możliwość przejścia na umowę zlecenie lub kontrakt ze stałą ilością godzin i konkretną stawkę.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zakresu współpracy. Mamy świadomość, że konkretna jakość kosztuje i trwa odpowiednią ilość godzin pracy. Dlatego szukamy osób, które przywiązują wagę do tego co robią, są terminowe i robią to z pasją.
– Możliwość ciągłego rozwoju i pracę przy ciekawych projektach

Proces rekrutacji:
1. Wyślij linki do swojego portfolio lub zrealizowanych zleceń
2. Wyślij swoje CV lub napisz co potrafisz robić
3. Napisz wstępne oczekiwania finansowe, stawkę godzinową oraz jaką ilość godzin jest w stanie przeznaczyć na współpracę
4. Napisz czym się interesujesz poza programowaniem (nie samą pracą żyje człowiek :D)
5. Podaj swój znak zodiaku
6. Nie zapomnij o podaniu kontaktu do siebie w postaci adresu email oraz numeru telefonu
7. Napisz w temacie wiadomości na jakie stanowisko aplikujesz (Wdrożenia wtyczek / motywów premium, Programista wtyczek / motywów, Front-end Developer, Back-end Developer)

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!