Strona www. Divi Builder

Data dodania: 1 lutego 2017

Witam serdecznie,
Poszukuję osoby, która podejmie się modernizacji strony (www.opolishboys.pl) postawionej własnymi siłami na darmowym motywie WP. Dotychczas strona spełniała nasze oczekiwania. Jednak to przeszłość. Myślałem, że sam znajdę wystarczającą ilość czasu i za pośrednictwem zakupionego motywu DIVI oraz wtyczki DIVI Builder, uporam się z wyzwaniem i postawię prostą w formie, a zarazem nowoczesną i atrakcyjnie wyglądającą stronę internetową. Myliłem się…szczególnie jeżeli chodzi o czas wolny. Poszukuję zatem osoby/osób, które przełoży/ą wybrane i przeredagowane treści z obecnie istniejącej strony na nową w stylu DIVI. Jedna rozbudowana główna strona z jednym slajderem (przewijana, w której większość treści nie wymaga przejścia do kolejnych podstron) oraz dwie podstrony – galeria oraz kontakt. Logo oraz charakterystyczne wypracowane motywy kolorystyczne już są więc nie szukam osoby z wizją a przede wszystkim kogoś, kto za pośrednictwem sugestii i zaleceń wykona powierzoną mu pracę w przeciągu 2-3 tygodni. Mam nadzieję, że w miarę jasno sprecyzowałem co miałem na myśli. W razie czego, proszę o kontakt.
Pozdrawiam.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!