Serwis ogłoszeniowy z możliwością rezerwacji noclegów

Data dodania: 10 lutego 2017

Witam,
Zlecę budowę ogólnopolskiego serwisu ogłoszeniowego z tanimi noclegami (kategoriami kwater, podziałem na województwa i wskazywaniem najbliższego noclegu względem danego adresu przy wyszukiwaniu – o ile to możliwe) pod konkretny target wraz z jego wypozycjonowaniem. W ramach portalu miałaby funkcjonować opcja płatności online za dodanie ogłoszenia w różnych pakietach (wyróżnianie ofert). Docelowo serwis miałby posiadać panele użytkowników z opcjami odseparowanymi kolejno dla: użytkowników zainteresowanych wynajmem noclegów (zarządzanie rezerwacją), użytkowników reprezentujących dany obiekt hotelowy (z możliwością zbierania podsumowań, przeglądania dotychczasowych rezerwacji, odwoływania i potwierdzania ich oraz edycji swojego ogłoszenia wraz ze zdjęciem) oraz użytkowników, u których funkcjonalność paneli określę po nawiązaniu współpracy.
Interesuje mnie kompleksowe wykonanie wyżej wymienionego zlecenia, z oprawą graficzną i wszelką konfiguracją od strony technicznej oraz wypozycjonowanie strony wraz z wygospodarowaniem miejsc na kampanie google AdSense w konstrukcji strony.
W grę wchodzi również dłuższa współpraca z nami w charakterze supportu i/lub stałego zlecenia przy dalszej rozbudowie serwisu.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!