Programista PHP/WordPress do współpracy przy stałych zleceniach

Data dodania: 9 lutego 2017

Witam,

Szukam programisty specjalizującego się przede wszystkim w WordPress do stałej współpracy przy wdrażaniu projektów graficznych, pisaniu dedykowanych rozwiązań pod potrzeby klienta jak również programowanie wtyczek. Zajmuję się głównie projektami graficznymi, tak więc współpraca może być w dwie strony.

Wymagam przede wszystkim odpowiedzialnego i sumiennego wywiązywania się z powierzonych zadań, nie wspominając o komunikatywności, czyli stałym kontakcie: telefon, email. Zleceń może nie ma wiele, ale stale jest coś do robienia, gdyż na co dzień opiekuję się stronami klientów, które są modernizowane czy rozbudowywane albo robione na nowo.

Najchętniej widziałbym kogoś z Lublina lub okolic, gdyż czasami warto dobrze jest podjechać do klienta i omówić na miejscu, ale nie jest to warunek. Zdalnie też można współpracować nez żadnych problemów.

Proszę w zgłoszeniu podać sposób i warunki współpracy jakie wchodzą w grę.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!