Dodanie kilku pól WooCommerce (zamawianie szkolenia dla pracowników)

Data dodania: 16 lutego 2017

Potrzebujemy człowieka dobrego w WordPress, a właściwie WooCommerce do jednego z projektów. Zadaniem będzie dodanie kolejnych pól do zamawianego szkolenia (Klient podaje ilu użytkowników będzie na szkoleniu, w zależności od tego pojawiają się pola do wpisania użytkowników + możliwość noclegu (każdy użytkownik może sobie wybrać czy chce nocować czy nie – w zależności od tego jest doliczana kwota za nocleg lub nie). Wszystkim musi zarządzać Klient samodzielnie przez CMS (dodawać opcje noclegów, podawać cenę szkolenia itp) Najlepiej bazować na sprawdzonym motywie/wtyczce i rozwinąć o tę funkcjonalność. Proszę o priv zainteresowanych. Wymagane doświadczenie w podobnych projektach (linki na priv, dzięki).

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!