Dodanie funkcjonalności do strony internetowej – Learnpress, Woocommerce, Ultimate Member

Data dodania: 2 lutego 2017

Strona umożliwia zakup szkoleń, oraz udostępnia darmowe Kursy. Osoba która chce mieć wgląd do szkoleń, które można kupić, musi być zalogowana. Chciałabym wprowadzić następujące zmiany:

– dane z formularza rejestracji ( Ultimate Member ) nigdzie się nie zapisują a jest to dla mnie ważne, chciałabym aby w panelu zarządzania stroną była dostępna tabela z tymi danymi,
– po rejestracji chciałabym aby użytkownik był przekierowany do innej strony niż strona główna, np. do strony z informacja że rejestracja przebiegła pomyślnie i że na maila został wysłany link aktywacyjny.
– chciałabym zmienić treść przychodzących maili do zarejestrowanego użytkownika, ponieważ nie przychodzą te które są ustawione w rozwiązaniu Ultimate Member
– Do każdego zakupionego szkolenia, będzie podpięty test do rozwiązania, chciałabym aby w panelu zarządzania stroną była dostępna informacja kto kiedy i na ile rozwiązał test.

Proszę o wycenę. Bardzo zależy mi na czasie, chciałabym aby zmiany zostały wprowadzone najpóźniej do niedzieli (5.02).

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!