Poszukujemy Freelancera do tworzenia (wyklikania) demówek na motywie premium.

Data dodania: 17 stycznia 2017

Witam,

Tworzymy rozbudowany motyw WordPress, który daje ogromne możliwości customizacji – jest bardzo elastyczny i da się na nim wyklikać niemalże wszystko, bez konieczności posługiwania się CSSem. Do budowy contentu używamy zmodyfikowanej wersji Visual Composera z wieloma rozbudowanymi shortcodami, które umożliwiają swobodne budowanie treści.

Poszukujemy freelancera do składania na naszym motywie stron demonstracyjnych (stron głównych i/lub podstron w oparciu o już stworzoną stronę główną), które będą dołączane do naszego motywu, by klienci w łatwy sposób mogli je zaimplementować pod swoje potrzeby.

Wymagania:
1. Znajomość współczesnych standardów i trendów projektowania stron internetowych. Zależy nam przede wszystkim na czystych i przejrzystych układach treści, czytelnej typografii a zarazem kreatywności pokazującej możliwości naszego motywu.
2. Doświadczenie w składaniu stron na motywach WordPressowych – oprócz trendów i designu wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość CCSa i RWD – czym się różnią paddingi od marginesów, jak zachowują się elementy align i float, jak powinna wyglądać struktura htmla czy też jak składać demówkę, by wyglądały dobrze na różnych rozdzielczościach.
3. Znajomość rynku themeforest będzie dodatkowych atutem.
4. Gwarancja posiadania pełnych praw autorskich do projektu i przeniesienie tych praw na naszą firmę, byśmy be żadnych ograniczeń mogli modyfikować, dystrybuować i sprzedawać projekt.

Praca będzie wyglądała następująco:
1. Strona główna – w brifie opisujemy wstępnie treści i ich układ jaki nas interesuje, podział sekcji etc., 2-3 strony inspiracje. Następnie we wspólnej dyskusji określamy szczegóły i termin realizacji.
2. Podstrony – na podstawie stworzonej strony głównej trzeba będzie stworzyć podstrony – about us, services, contact. Opisujemy wstępnie treści i ich układ jaki nas interesuje, podział sekcji etc. Z tym, że wszystkie elementy mają zostać ostylowane w oparciu o style zawarte na stronie głównej. Wspólnie określamy termin realizacji poszczególnych podstron.
3. Cała demówka – mix punktów 1 i 2.

Początkowo praca bardziej rutynowa niż kreatywna (choć sugestie zawsze mile widziane), czyli tworzenie designu stron na podstawie ustaleń i inspiracji. Jeśli okaże się, że masz umiejętności i chęci to oczywiście będzie możliwość rozwoju i wdrażania Twoich pomysłów i rozwiązań.

Proszę o wysyłkę swoich ofert na @ w następującej postaci:
1. Krótki opis Ciebie i Twojego doświadczenia w szczególności w składaniu stron na motywach oraz opis umiejętności kodowania (znajomości CSSa)
2. Kilka linków do wykonanych stron opartych o motywy WP.
3. Linki do projektów graficznych stron www stworzonych przez Ciebie, jeśli oczywiście takie posiadasz.
4. Twoje oczekiwania finansowe – jakiego wynagrodzenia oczekujesz za wykonanie strony głównej w oparciu o dwie poniższe strony:
– https://scr.hu/Le6Ary – style – kolory, czcionki, odległości.
– https://goo.gl/gO8baS – układ, sekcje, shortcody.

Forma rozliczenia – najbardziej korzystne dla nas na ten moment będą umowy o dzieło z przeniesieniem praw autorskich, ale jeśli będzie taka konieczność to rozliczenia na fv też wchodzą w grę (przeniesienie praw autorskich).

UWAGA!!
Jeśli z kodowaniem nie masz dużego doświadczenia, ale tworzysz bardzo dobre stronki w oparciu o motywy z Themeforest – pisz śmiało.

Zapraszam do kontaktu.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!