Dwie modyfikacje na stronie

Data dodania: 6 stycznia 2017

Niestety nie znam się na WordPress, a mój informatyk, który stworzył stronę zachorował.

Potrzebuję, aby nad zdjęciem na stronie z listą wpisów wyświetlić dodatkowy tekst, który będę mogła wprowadzić w edytorze wpisu – obecnie mam możliwość wyboru autora z listy i coś podobnego bym potrzebowała, ale z możliwością wpisania jednego słowa (za każdym razem innego). Chciałabym, aby ten tekst wyświetlał się nad obrazkiem tytułowym lub obok autora/daty w czarnej ramce z białym tłem.

Druga rzecz to dodanie jeszcze jednej zakładki "portfolio" w panelu, aktualnie mam wpisy i strony, a chciałabym to rozgraniczyć, zalecał mi też to informatyk, ale niestety jak pisałam nie mam z nim teraz kontaktu – wpisy na stronie powinny się wyświetlać na stronie /portfolio , jednak koniecznie adres do wpisu powinien zawierać też to słowo czyli np. /portfolio/2017/01/nazwa , a wpisy bez zmian 2017/01/nazwa

Jeżeli to się do czegoś przyda to szablon, który zrobił informatyk nazywa się Zerif Lite.

Proszę o cenę dla pojedyńczej instalacji na tej stronie oraz w formie wtyczki, którą będę mogła wykorzystać na bliźniaczej stronie.

Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj uczciwy wykonawca, gdyż nie znam stawek za takie szybkie poprawki, a dla Państwa to na pewno 15 minut.

Potrzebuje to mieć maksymalnie do końca miesiąca, dlatego wykonawcę wybiorę maksymalnie w poniedziałek, a jeżeli wpłynie dużo zgłoszeń być może wcześniej, dlatego zachęcam do szybkiej reakcji na moje zlecenie i wysłania konkretnych wycen.

Jestem poza krajem, więc kontakt tylko i wyłączenie e-mailowy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!