Naprawa google maps API w motywie Directory i rozbudowa serwisu

Data dodania: 24 grudnia 2016

Poszukuję EKSPERTA WP + PHP do naprawy istniejącej funkcjonalności wyszukiwarki (mapa google) oraz rozbudowy serwisu.

Portal www.dogmapa.pl został skastomizowany, podstawą byla wtyczka Directory. Wyszukiwarka nie działa – widok mapy pokazuje zbyt mało obiektów. Do tego chyba jest jakiś błąd w javascripcie, bo podtypów obiektów niekiedy nie da się zaznaczyć przy wyszukiwaniu w panelu bocznym.
Należy tę funkcjonalność naprawić – po zrobieniu tego zlecę dalsze prace kastomizacyjne (dodawanie nowych modułów, poprawa używalności serwisu).

Proszę o zgłoszenia jedynie osoby z dużym doświadczeniem i pewne, że potrafią pomóc, znające doskonale WordPressa i PHP. Tylko osoby komunikatywne i dobrze zorganizowane. Poproszę o referencje przed rozpoczęciem prac.

Pracę należy rozpocząć max w środę 28 grudnia.

Nie wpłacam zaliczek, płacę terminowo, ale po wykonaniu zadania i przetestowaniu rozwiązania przeze mnie. Oczekuję statusów pracy codziennie i używam narzędzi do planowania pracy (Asana, Trello, ToDoist, Bitrix24 bądź dowolne inne). Jestem do dyspozycji 16h/doba w celu odpowiedzi na pytania.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!