Integracja WooCcommerce z programem PC-Market

Data dodania: 7 grudnia 2016

Witam,
poszukuję osoby/firmy, która wykonywała podobne zlecenie.
Chcielibyśmy zintegrować program PC-Makret (http://www.insoft.com.pl/program-dla-sklepu) z naszym sklepem opartym na WooCommerce.

Zlecenie obejmuje:

– Automatyczne importowanie produktów, kategorii, zdjęć, opisów, cech produktów, stanów magazynowych – z PC Market do sklepu – na podstawie pliku XML, który to jest generowany przez program. Zależy nam na w pełni automatycznej aktualizacji. Program PC Market wysyła co X minut nowy plik XML na serwer FTP. Chcemy aby produkty aktualizowały się również co X minut. Program PC-Market nie umożliwia nam nadpisywanie plików XML. Wysyła co dany czas nowy plik XML z odmienną nazwą, lecz do tego samego katalogu w FTP.

– Import zamówień i ich statusów ze sklepu do pliku XML oraz do programu PC-Market oraz możliwość zmiany statusu z poziomu programu, tak aby status zaktualizował się również w sklepie.

Posiadamy pełną dokumentację integracji, licencję na program PC-Market oraz moduł do wymiany danych pcm2www (http://www.insoft.com.pl/Publik.nsf/dcba4ade56f33f9dc125713f0035a338/15f87bf0065eb702c12578f7002e4711?OpenDocument) – na tej stronie na samym dole znajdują się instrukcje.

Proszę o zgłoszenia osób doświadczonych, które nie będą miały problemu z tą integracją. Najlepiej osoby, które już taką integrację robiły.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!