Zlecę wykonanie nietypowej strony www

Data dodania: 3 listopada 2016

Poszukuję osoby, która wykona od zera lub znajdzie i dostosuje szablon wordpressa, który funkcjonalnością i nawigacją będzie maksymalnie zbliżony do niniejszej strony: http://www.uncubemagazine.com . Prowadzę internetowy magazyn o designie stąd chcę by strona imitowała prawdziwe przerzucanie stron. Zależy mi m.in.: na wyglądzie poszczególnych numerów na stronie głównej, że do każdego z nich można się dostać klikając jakby w okładkę. Istotna jest również dla mnie nawigacja w ramach każdego z "numerów" – przesuwanie z prawej do lewej, kafelkowy spis treści, który od razu odsyła do konkretnego artykułu, fakt iż każda strona ma nieco inny layout, ale również to, że w ramach poszczególnych artykułów istnieje możliwość wstawienia odnośnika – np do notki o autorze lub do strony jakiejś marki, z którą w ramach magazynu nawiążę współpracę. Idealnie gdyby w ramach poszczególnych artykułów można było wstawiać multimedia takie jak wideo czy gify.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!