Wtyczka do importu stanów magazynowych

Data dodania: 7 listopada 2016

Potrzebuję prostej wtyczki do importu pliku xml do woocommerce (raz lub dwa razy dziennie) plik jest już gotowy i zawiera 2 rubryki które mnie interesują – ID (by powiązać mój produkt w sklepie z produktem z xml) oraz Stan magazynowy (0 na stanie lub 1 brak w magazynie). To plik xml ze sklepu partnera i on decyduje które produkty są na stanie, a które nie.

Wtyczka nie jest typowa, ponieważ standardowe wtyczki opierają się na stanach ilościowych i wtedy stan ilościowy włącza lub wyłącza produkt "w magazynie" "brak w magazynie" i jest to zawsze zależne od ilości produktów. Ja zaś w pliku xml mam tylko podany stan O lub 1 jako dostępny i niedostępny.

Import pliku xml -> powiązanie produktu ze sklepu z produktem w xml (przez np nr ID robiąc to ręcznie, a tam gdzie nie są produkty powiązane to zostają standardowe ustawienia woocommerce) -> zmiana stanu magazynowego w zależności od zmiennej 0/1.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!