Usunięcie dodatkowych pól, edycja genaratora danych tmdb

Data dodania: 12 listopada 2016

Witam,

potrzebuje pomocy z szablonem – https://mundothemes.com/grifus/
demo szablonu – http://dbmovies.org/

Tworzy on dużo dodatkowych kategorii, w przypadku filmów tworzy on 5 dodatkowych kategorii,- rok, reżyser, gwiazdy, obsada i jakość. Chce ograniczyć je do rok,reżyser i gwiazdy.
W serialach podobnie, jest 5 kategorii, chce ograniczyć również do trzech. To samo tyczy się odcinków gdzie również są utworzone trzy dodatkowe kat. z czego potrzebuje tylko jednej.

Szablon korzysta z api TMDB (themoviedb.org) do generowania danych dot. filmu, serialu, odcinka,- dla filmu np. wpisuje się ID filmu z IMDB i generator pobiera wszystkie dane, są one umieszczane m.in. w tych polach kategorii także potrzebna byłaby również edycja plików odpowiedzialnych za ten generator, tak aby po usunięciu kat., wyczyszczeniu bazy, generator nie próbował dodawać tych danych.

Proszę o kontakt. Interesuje mnie tylko współpraca z osobami które mogą się rozliczyć poprzez Paypal.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!