Modernizacja i rozwoj portalu informacyjnego lokalnego

Data dodania: 6 listopada 2016

Witam
Poszukujemy programisty do stałej współpracy przy rozbudowie portalu informacyjnego (PHP, WordPress) DEON24.com Jeżeli poszukujesz dodatkowych zleceń i jesteś odpowiedzialny i kreatywny to możesz być do tego zadania idealna osobą. Poszukujemy osoby, która chce być częścią zespołu, a nie kogoś, komu zależy wyłącznie na pieniądzach. Szukamy osoby pełnej pasji i motywacji, gotowej do ciężkiej pracy i rozwoju.Szukamy osób, które kochają to co robią i ciągle doskonalą swoje umiejętności.

Oto czym charakteryzuje się Twoje stanowisko:
1) w zależności od potrzeb (np. raz w tygodniu) ustalamy bieżący zakres prac do wykonania, szacujemy ich termin wykonania i przystępujesz do programowania,
2) masz realny wpływ na oprogramowanie, które tworzysz – możesz zgłaszać sugestie, propozycje ulepszeń, kwestionować sens – jesteś częścią zespołu!
3) nie musisz nigdzie dojeżdżać, ponieważ pracujesz z dowolnego miejsca na świecie i wystarczy, że posiadasz komputer z dostępem do internetu i odpowiednie narzędzia programistyczne (i umiejętności oczywiście ;)),
4) zdajemy sobie sprawę, że będąc nowym na stanowisku będziesz miał mnóstwo pytań i może Ci się zdarzyć popełnić drobne błędy.

Oczekujemy:
– zaangażowania
– posiadania własnego komputera z dostępem do internetu,
– posiadania konta bankowego, na które przelewane będzie Twoje wynagrodzenie,
– doświadczenia w programowaniu w PHP oraz znajomości HTML, CSS, JavaScript (jQuery), MySQL,
– gotowości do uczenia i chęci do rozwijania swoich umiejętności,
– określenia w jakim minimalnym / maksymalnym wymiarze godzin możesz z nami współpracować i w jakich godzinach najlepiej Ci się pracuje.

Mile widziane:
– znajomość API WordPress,
– znajomość jQuery,
– znajomość Bootstrap,
– znajomość systemów kontroli wersji.

Napisz do nas kilka słów o sobie oraz koniecznie podziel sie swoimi doświadczeniami zawodowymi.
Wiadomość wyślij na adres sbudzik@radiodeon.com

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!