Integracji WordPressa z systemem partnerskim poprzez dostępne API

Data dodania: 13 listopada 2016

Witam,

Zlecenie polega na integracji mojej strony opartej o WordPressa z systemem kupbilecik.pl (https://www.kupbilecik.pl/pdf/program_api.pdf) poprzez dostępne API.

Chciałbym żeby na mojej stronie internetowej wyświetlały się wszystkie wydarzenia ze strony kupbilecik.pl tak samo pogrupowane na kategorie, czyli KONCERTY, SPEKTAKLE, KABARETY, STANDUP, INNE. Wydarzenia powinny być aktualizowane poprzez zewnętrzny cron dostępny na moim koncie hostingowym (linuxpl). Listing wyglądałby identycznie jak na https://www.kupbilecik.pl/bilety-koncerty.html z tymże zależałoby mi na modyfikacji polegającej na wykluczeniu przejścia na szczegółową podstronę opisującą dane wydarzenie. Po prostu gdy użytkownik na mojej stronie kliknie w tytuł wydarzenia, zdjęcie lub buton kup bilet to zostanie w nowym oknie przekierowany na portal kupbilecik.pl z moim linkiem afiliacyjnym.

Proszę o przedstawienie ofert na to zlecenie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!