Strona firmy start-up, farmaceutyki dla aptek

Data dodania: 31 października 2016

Witam, poszukuję wykonawcy dla prostej (jak sądzę ;)strony młodej firmy produkującej i dystrybuującej produkty farmaceutyczne do aptek. Strona będzie komunikować farmaceutom informacje o oferowanych przez nas do aptek produktach (sprzedaż z firmy do aptek odbywa się telefonicznie, strona nie będzie sklepem internetowym). Struktura strony o jakiej myślimy to np: Home / Oferta / Produkty / Partnerzy / Kontakt. W sekcji produkty potrzebujemy pokazać fotografię i krótki opis każdego z ok. 30 naszych produktów(sekcja najchętniej gotowa do samodzielnego uzupełniania). Zależy mi na prostej, raczej minimalistycznej formie graficznej (szablon WP), na dobrym wyglądzie zarówno na ekranie komputera jak i telefonu. Czas realizacji – najlepiej około 1-2 tygodnie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!