Zlecę wykonanie katalogu produktów i usług w oparciu o wtyczkę Sabai Directory lub w inny sposób

Data dodania: 2 września 2016

Serwis Radioklinika.pl zleci wykonanie katalogu produktów. Zakupiliśmy pod taki katalog wtyczkę Sabai Directory Plugin (https://codecanyon.net/item/sabai-directory-plugin-for-wordpress/4505485?s_rank=1), ale sami nie potrafimy jej dobrze skonfigurować / customizować. Być może lepiej będzie oprzeć to na custom postach. Sami nie wiemy. W skrócie taki katalog ma sie zachowywać tak:
– możliwość dodania produktu, opisu, zdjęcia, linku kilku innych "custom fields" przez admina lub usera (wymagana autoryzacja admina). Wszystkie pola o ustalonych parametrach (długośc opisu, wielkość zdjęcia itp)
– przygotowanie specjalnej strony prezentującej katalog (w domenie radioklinika.pl na istniejącej instalacji wp oczywiście)
– statystyki dotyczące każdej karty produktu (np. pv)
– współpraca z wtyczką seo by yoast

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!