Współpraca przy stronach WordPress

Data dodania: 30 września 2016

Witam,

Chcialbym zaoferowac prace o dosyc obszernym zakresie tzn. modyfikacje motywow, dodawanie funkcjonalnosci, instalacja wtyczek, przyspieszanie i optymalizacja (page speed insights, gtmetrix), implementacja AMP, Instant Articles oraz Apple News. To jedno.
Drugie, budowanie szablonow na podstawie wymagan klienta (bez designu, sam kod pod WP i front-end czyli HTML/CSS/JS)
Trzecie, support dla stałych klientów, pomoc przy obsludze wtyczek, naprawianie błędów itp. (jakieś 4-5 godzin w tygodniu)

Wszystko dotyczy wyłącznie platformy WordPress. Potrzebuje kogos ogarnietego, kto nie boi sie rozmawiac z ludzmi (mianowicie mam na mysli, jest cierpliwy :-)) czuje sie dobry w tym co robi i szuka ciekawych zlecen z calego globu.

Umowa zlecenie, stawka godzinowa za 1 i 3, oraz stawka ustalona z góry za budowanie całych szablonów w zależności od wielkości projektu.

Wystarczy mi podesłanie jednego projektu i dokładny opis co było w nim robione. Jeśli macie swoje portfolio, proszę podesłać, ale brak własnej strony portfolio nie skreśla kandydata.

tomek@wooconversion.pl

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!