Teksty o tematyce kasyn online (wymagana znajomość tematu)

Data dodania: 13 września 2016

Poszukuję osoby do stałej współpracy, która będzie tworzyć krótkie (1500-2000 znaków) teksty o tematyce kasyn internetowych, zakładów bukmacherskich i hazardu online. Zawsze wysyłam link do tekstu "źródła" (czasem po polsku czasem po angielsku) i w oparciu o niego wymagam stworzenia unikalnego tekstu (zawsze po polsku).

Współpraca wygląda więc nastepująco – wysyłam link do tekstu, osoba współpracującą ze mną pisze unikalny tekst i przesyła go do mnie.

Wymagam znajomości tematu. Na pewno nie poradzą sobie osoby, które nie posiadają takiej znajomości, gdyż występuje dużo specjalistycznego słownictwa. Proszę zatem o oferty jedynie od osób, które miały styczność z kasynami internetowymi, grami slotowymi, zakładami bukmacherskimi w sieci i ogólnie hazardem.

W ofercie proszę podać, czy taka znajomość tematu jest oraz swoją stawkę za 1000 znaków. Możliwość rozliczania się na konto Skrill będzie dodatkowym plusem.

Możliwość stałej współpracy i bardzo dużej ilości zleceń. Można zatem zarobić naprawdę dużo.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!