Stworzenie prostej strony obsługi zamówień.

Data dodania: 1 września 2016

Witam,
Chciałbym zlecić wykonanie możliwie najprostszej strony do obsługi zamówień firmy. Pomysł wygląda mniej więcej tak:
1) pierwsza storna byłby strona logowania dla jednego administratora(właściciela firmy) oraz dla osób zamawiających(użytkowników).
2) Administrator na swojej stronie będzie miał dostęp do tabeli w której w pierwszej kolumnie (od wiersza 2 do x) są towary, w dalszych kolumnach w pierwszym wierszu nazwy sklepów(użytkowników), a pod nimi ilość zamówionych towarów przez dany sklep(użytkownika).
3) Użytkownik, po zalogowaniu się na swojej stronie, widzi listę towarów oraz kolumnę przypisaną do swojego sklepu, i może wpisać odpowiednie wartości w tabelę, i zapisać je w tabeli administratora. Przy kolejnym otwarciu tabeli przez użytkownika powinny ładować się dane z tabeli głównej. Użytkownicy nie mogą widzieć zamówień innych użytkowników, tylko swoją kolumnę.
4) Wygląd strony może być oparty na domyślnym motywie bądź jakimś innym zaproponowany przez tworzącego.
4) W trakcie eksploatacji strony mogą zmieniać się użytkownicy bo towary, ich modyfikowanie może być wykonywane przez kokpit wordpressa (a nie koniecznie przez stronę administratora).

Czas na wykonanie zlecenia: Niestety ale możliwie szybko.
Wycena, budżet i kontakt: zaznaczony jest orientacyjnie, do negocjacji w zależności od złożoności przygotowywanej strony. W przypadku zainteresowania zleceniem, posiadania gotowych rozwiązań proszę o kontakt mailowy. Możliwe dalsze zlecenia w celu rozwijania strony.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!