skup i sprzedaz gier, zalozenie sklepu internetowego od podstaw

Data dodania: 25 września 2016

Dzień Dobry
Czy wykonacie dla mnie taką stronę podobną do tych:
http://www.chilloutgames.co.uk/
https://skupszop.pl/
W takim stylu że klient może coś sprzedać i kupić . Serwis byłby powiązany z amazon i Ebay. Strona mi jest potrzebna do sklepu z grami. Mile widziane też byłby program partnerski dla chcących zarobić z polecania.
Dodam, że sklep będzie obsługiwany w Wielkiej Brytanii. Jednak zarówno sprzedaż jak i wykup będzie na skale międzynarodową.
Sklep będzie obsługiwany przez pocztę, a płatności będą dokonywane przez paypal oraz przelewami na konto. Integracja jaką planuje zastosować to ze sklepem na ebayu lub amazon.
Klient, który chce sprzedać swoją grę wprowadza jej kod EAN. Automatycznie pokaże mu się nazwa gry oraz pytania na które musi odpowiedzieć. To znaczy jaki jest stan gry, stan okładki, stan opakowania i czy zawiera instrukcję. Po odpowiedzi na wszystkie pytania wygeneruje się cena jaką mogę za tą grę zaoferować. Klient, który zaakceptuje taką kwotę, wysyła grę na podany adres a moją firma płaci klientowi należność przez paypal.
Znalazłem też systemy sprzedażowe np. http://www.system-smart.pl/ tylko nie wiem czy działałby na WordPress.
Myślałem, że można by rozdzielić stronę sprzedażową ze stroną skupu by nie przeciążać tak rozbudowanej strony. Prosiłbym o doradzenie w tej kwestii informatycznej.
Strona powinna posiadać również wprowadzanie rabatów, kart stałego klienta itp
Chciałbym żeby to wszystko współgrało ze sobą tak samo baza danych z graMI.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!