Ogarnięcie bloga, w tym jego funkcjonalności na wordpress

Data dodania: 22 września 2016

Witam. Zlecę wykonanie kilku rzeczy na blogu www.kochacdojrzale.pl Jako, że mam dużo zajęć niezbyt mam czas poza pisaniem na rozumienie funkcjonalnośći. Chciałbym zlecić w oparciu o Avade skonstruowanie ładnego graficznego wyglądu.Poza tym chciałbym porady jakich wtyczek warto używać. Prosiłbym o usunięcie niepotrzebnych linków, motywów. wtyczek, zrobionych backupów. Chciałbym się dowiedzieć jak warto robić podstawowe SEO. Chciałbym, aby ktoś kto bd to robił udostępnię mu obraz przez TeamViewera. Chciałbym się też trochę przyjrzeć i nauczyć. Proszę o kontakt mailowy myseq84@gmail.com proszę napisać jaki mielibyście sugestie co przyczniłoby się do ładnego wyglądu i jaki pomysł może na katalogowanie i jak mogłoby się to przełożyć na popularność strony. Pozdrawiam.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!