Drobna modyfikacja strony i potencjalne zlecenie stworzenia nowej jeśli efekt będzie zadowalający

Data dodania: 28 września 2016

Na stronie https://sim-flow.com/ chcemy dodać na niebieskim tle ciemniejszy pasek na dole tak aby umiescić tam w ładny sposób ten disclaimer umieszczony obecnie na samym dole. Po lewej stronie tego paska powinien znajdować się tekst disclaimera, a po prawej 3-4 linki w postaci ikonek do profili społecznościowych związanych z reklamowanym produktem. Identyczny pasek z identyczną treścią powinien pojawiać się na samym dole każdej podstrony naszej strony.

Strona postawiona jest na WordPressie, więc dla osób zorientowanych zapewne kilkanaście minut pracy. Jeśli zlecenie zostanie wykonane szybko i profesjonalnie, jesteśmy otwarci na zlecenie stworzenia zupełnie nowej strony produktu.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!