dokończenie prac nad „katalogiem strony ślubnej”

Data dodania: 6 września 2016

Witam, zlecę dokończenie prac nad katalogiem strony ślubnejhttp://www.wesele-slub.com/katalog-firm/

Firma która tworzyła katalog, porzuciła pracę gdy była ukończona w 90% Zapłaciłem całość prac licząc na uczciwość tej osoby i niestety okazał się to błąd. Na stronie pozostaje do wykonania:

1. Pozostaje wyrównać panel boczny w postach (panel boczny z prawej strony jest węższy niż na stronach gdzie występuje z lewej strony). Firma przenosząc katalog na mój serwer uszkodziła wiele rzeczy.
2. Zwęzić stopkę (tam gdzie jest informacja „copyright by www.wesele-slub.com) szary pasek powinien być cieńszy.
3. Nowy moduł do edycji tekstowej przy każdej kategorii w katalogu firm ślubnych tzn musi być osobny indywidualny opis przy kategoriach Atrakcje weselne / auto do ślubu / sale weselne itp. Panel do edycji tekstowej musi mieć możliwość dodawania zdjęć, zmiana czcionki itp. (firma która robiła katalog zakończyła pracę na tym etapie. Osoba ta wykonała panel do edycji ale bez możliwości zmiany czcionki dodawania zdjęć itp. samo pole tekstowe jest w tej chwili.
4. Cena w wizytówce – proszę, aby wyglądało to tak: „Cena: 120” zł brutto jeśli klient nie poda ceny będzie komunikat- „Cena: Do negocjacji”. Gdy przechodzimy do opisu szczegółowego cenę proszę umieścić w innym miejscu (w załączniku plik – rozmiar czcionki jak „opis firmy” ta sama wielkość) plik prześlę link do strony w której jest przykładowa cena: http://www.wesele-slub.com/szukaj-firmy/?category=Fotograf+%C5%9Blubny
5. RWD strony szwankuje – nie da się wejść na podstrony ze strony głównej korzystając ze telefonu.
6. Zniknęły zdjęcia w opisie szczegółowym, klient dodał fotografie, w panelu administracyjnym są, ale w katalogu się nie wyświetlają. Przez cały czas zdjęcia były wyświetlane, ale poprawiając RWD strony przez tą firmę uszkodzili coś i fotki zniknęły. Było wyświetlanych 6 zdjęć po 3 w wierszu.
7. zdjęcia dodane do katalogu muszą się automatycznie formatować do rozdzielczości max 1200 x 1200
8. logowanie – w tej chwili mamy dwa do katalogu oraz normalny z modułu DIVI. Czy możemy zrobić aby Logowanie do katalogu firm (jest teraz wyświetlane na samej górze strony) pojawiało się tylko gdy wejdziemy na stronę katalogu firm. I dopisać „logowanie dla firm”
9. Sortowanie wyświetlania wpisów – dla użytkowników – według nazwy/ ostatnio dodane / według ceny
10. Linki dofollow i nofollow muszę mieć możliwość przypisywania do każdego wpisu osobno. Teraz są jednakowe dla wszystkich. W Panelu mogę zmienić na linki dofollow lub nofollow dla wszystkich wpisów, muszę mieć możliwość przypisywania tych atrybutów osobno dla każdego wpisu.
11. Dodanie do mapki która dodałem tak na sztywno (z lewej strony na górze – takiej wirtualnej), po najechaniu na dane województwo zostaną wyświetlane firmy tylko z tego województwa.
12. Poprawienie wyszukiwarki, teraz będąc na stronie głównej i wpisaniu poznań pojawia się nowa strona z brakiem wyników. Czy można ustawić aby po wpisaniu poznań nie znikało wszystko tylko strona pozostała by tak jak jest, ale wyświetlała tylko firmy z poznania? Teraz przechodzi w stan wyszukiwania wszystkich wizytówek. Jak nie znajduje nic to wyświetla pustą stronę. A chodzi o to żeby klikając na poznań nie usuwała kategorii, dopiero po wejściu w daną kategorię będzie pusto jeśli nie będzie tam dodanych firm z tego miasta.
13. Dodanie na stronie głównej pod kategoriami automatu, który będzie dodawał automatycznie 4 ostatnio dodane firmy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!