Dokończenie prac nad katalogiem firm na stronie wesele-slub.com

Data dodania: 20 września 2016

Poszukuję firmy, która dokończy pracę i będzie w stanie opiekować się przyszłymi aktualizacjami. Obecna praca będzie polegała na:

1. Przygotowaniu mapki (która znajduje się w panelu bocznym na stronie http://www.wesele-slub.com/katalog-firm/) aby po kliknięciu na dane województwo wyświetlały się firmy wybrane tylko w danym rejonie.
2. Ustawić aby wchodząc na stronę katalogu firm na górze była dostępny panel użytkownika na każdej stronie (aktualnie wyświetla się on tylko na stronie głównej, przechodząc na inne znika)
3. przygotować powiadomienia mailowe przypominające o wygaśnięciu wpis
4. w panelu administracyjnym aktualnie, gdy jest nowy wpis lub rejestracja nie ma daty kiedy on nastąpił, nie ma też możliwości usunięcia wpisów i zarejestrowanych użytkowników. Proszę o dodanie tych opcji.
5. Obecnie linki w katalogu firm są bardzo „chaotyczne” proszę o uporządkowanie jest by były przyswajalne dla google (chodzi o SEO)
6. najważniejsza sprawa, podczas aktualizowania szablonu DIVI na którym oparta jest strona katalog znika, osoba która napisała ten moduł, musi ręcznie wszystko ustawiać. Katalog powinien działać po aktualizacji bez konieczności pracy osób trzecich.
Proszę o wycenę całości i podanie terminu realizacji.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!