Napisz wtyczkę do zmiany URL’i produktów WooCommerce

Data dodania: 13 sierpnia 2016

Zlecę napisanie wtyczki WordPress do zmiany URL produktów WooCommerce na subdomeny. Na przykład, jeśli oryginalny adres URL to http://domena.pl/produkt/nazwa-produktu/ nowy URL powinien być http://nazwa-produktu.domena.pl.

Wymagania co do projektu:
– kompletna wtyczka WordPress -> zip z wszystkimi plikami, możliwość instalacji/odinstalowywania tak jak zwykłe wtyczki w WordPressie.
– link w menu WordPressa "Subdomeny produktów". Po kliknięciu możliwość wyboru włączania i wyłączenia opcji subdomeny dla wszystkich produktów WooCommerce (naraz, NIE dla pojedynczych produktów)
– wszystkie linki do produktów (na przykład na stronie głównej, sklepu, kategorii produktów, tagów itd.) powinny odnosić się do nowego URL z subdomeną
– URL’e pozostałych elementów (kategorie produktów, tagi produktów, posty, strony, tagi) muszą pozostać bez zmian
– na stronie dodawania/edycji produktu, link "Bezpośredni odnośnik" powinien zostać zaktualizowany z URL z subdomeną i musi być edytowalny (aby np. zmienić URL z http://nazwa-produktu.domena.pl na http://nowa-nazwa-produktu.domena.pl).
– brak potrzeby modyfikacji .httaccess lub plików szablonu (ewentualnie minimalne zmiany, np. w htaccess lub w pliku functions.php są do akceptacji)

Uwagi:
– strona używana jest jako katalog dzięki czemu nie trzeba zmieniać URL’ów produktów w sekcjach Koszyk / Kasa / Konto klienta. Sekcje te są niewidoczne dla odwiedzających.

Dostarczam:
– Konto FTP
– Dostęp do MySQL
– Stronę testową (z WooCommerce i motywem WooCommerce)
– Możliwość włączenia Wildcards na serwerze

Wymagania co do doświadczenia:
– tylko dla doświadczonych z pluginami WordPress

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!