Zlecę wykonanie strony internetowej w WP lub podobnej technologii – tylko Warszawa i okolice

Data dodania: 29 lipca 2016

Witam,

poszukuję pomocy w zakresie zaprojektowania i wykonania strony internetowej. Może być to silnik WP, ale nie jest to warunek. Liczę na konsultację i pomoc w dobrze silnika.
Będzie to strona firmowa złożona z maksymalnie 5 podstron np. O NAS , KONTAKT, PRODUKTY, + dwie inne.
Strona w języku angielskim, powinna dobrze wyświetlać się na urządzeniach mobilnych.
strona ma za zadanie prezentować ofertę firmy na którą składać się będą zdjęcia oraz treść. Szczególnie istotna jest możliwość nieskomplikowanej edycji treści.
Gośćmi na stronie będą w dużej mierze osoby 40-50+ dlatego ważne jest aby strona była intuicyjna i przejrzysta, nie wprowadzająca w zakłopotanie.
Raczej nie chciałbym aby strona była przewijana w dół, preferuję podstrony. Strona będzie promować wyroby luksusowe i jednocześnie niszowe, dlatego kładę duży nacisk na estetykę i dobre wrażenie.

Posiadam pewne koncepcje które chciałbym przedyskutować na spotkaniu, dlatego poszukuje wykonawcy z Warszawy i okolic. Preferuję kontakt od freelancerów z zacięciem artystycznym niż wyspecjalizowanych firm. Studenci z doświadczeniem i portfolio mile widziani, proszę się bać 🙂
Możemy skorzystać z gotowych płatnych szablonów i poddać je customizacji.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!