Stworzenie strony w wordpress na bazie kontentu z poprzedniej strony – gotowy szablon

Data dodania: 16 czerwca 2016

Szukam sprawnego, komunikatywnego, szybkiego i oczywiście niedrogiego 🙂 specjalisty.
Oto co jest do zrobienia:
Obecnie posiadamy stronę www.oxfordschool.pl w HTML. Strona jest stworzona w ruby-on-rails, ale bardzo starej wersji. Strona posiada szereg funkcjonalności, które są widoczne dopiero po zalogowaniu, więc to co widać to czubek góry lodowej.
Chodzi o stworzenie bardzo podobnej strony w wordpressie (ten sam szablon, będziemy jednak trochę zmieniać pewne rzeczy w zakresie treści, więc nie będzie to strona bliźniacza). To jedna rzecz. I na razie wystawiane tu zlecenie właśnie tego dotyczy tj. stworzenia tejże nowej strony.
Natomiast chętnie nawiązałabym współpracę z kimś, kto:
1. jest z okolic Gliwic, żeby czasem można się było spotkać (ale to nie jest warunek konieczny)
2. jest zarazem programistą ruby-on-rails, co oznaczałoby, że moglibyśmy również potem popracować nad przeniesieniem starej wersji funkcjonalności na nową stronę
3. potrafi robić wiele rzeczy – chcę również ewentualnie potem pracować na szablonach e-mailowych, reklamowych banerach do internetu itp., więc fajnie by było gdyby jedna osoba potrafiła to wszystko ogarnąć
4. pracuje na umowę o dzieło – nie jestem płatnikiem VAT
5. potrafi rozmawiać ludzkim językiem – nie znam i nie rozumiem żargonu informatycznego

Zlecenie nie jest bardzo pilne, ale też nie chciałabym na nie czekać wiecznie. Szukam kogoś, kto jest dostępny i chętny do współpracy przez dłuższy okres czasu. Najprawdopodobniej wkrótce będziemy budować kolejną witrynkę na tym samym szablonie, więc współpraca może być rozwojowa.

Proszę o oferty cenowe na maila.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!