Programista PHP – praca zdalna / stała współpraca

Data dodania: 24 czerwca 2016

Cześć,

Poszukujemy programisty do stałej współpracy, który będzie rozwijał istniejące rozwiązania (PHP, WordPress) oraz tworzył nowe w/g przekazanej specyfikacji. Jednym z naszych flagowych produktów jest WP Tao (https://wordpress.org/plugins/wp-tao/) – narzędzie do analizy zachowań użytkowników w WordPress. Pracujemy w modelu no office wzorując się na takich firmach jak 37signals (twórcy BaseCamp), czy nasz rodzimy Nozbe. Jeżeli poszukujesz pracy, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca na świecie to możesz być do tego zadania doskonałą osobą.

=== Nasza misja ===

Wierzymy, że przedsiębiorczość to wybór, który daje wolność i niezależność, dlatego poprzez tworzenie oprogramowania, pomagamy osobom przedsiębiorczym w realizacji ich celów.

Wykonując naszą codzienną pracę, staramy się pomóc ludziom przedsiębiorczym w osiągnięciu celów jakie przed sobą stawiają. Tworzymy oprogramowanie usprawniające ich pracę, automatyzujące procesy i zwiększające potencjał ludzi, którzy z niego korzystają.

Od 2011 roku tworzymy narzędzia z myślą o osobach przedsiębiorczych, którzy ciężką pracą, determinacją i zaangażowaniem, udowadniają ciągle, że pomimo wielu trudności, wybór, którego kiedyś dokonali prowadzi do spełnienia, wolność i niezależność.

=== Dołącz do nas ===

Poszukujemy osoby, która chce być częścią naszego zespołu, a nie kogoś, komu zależy wyłącznie na pieniądzach. Szukamy osoby pełnej pasji i motywacji, gotowej do ciężkiej pracy i rozwoju.

Swoją pracę możesz wykonywać nawet o 3-ciej w nocy, jeśli tak lubisz 🙂

Praca z nami na pewno będzie dla Ciebie ciekawym doświadczeniem i wyzwaniem. Nie jesteśmy firmą, która wykorzystuje pracowników za bardzo niskie wynagrodzenie. Wypłaty są zawsze na czas, bo wiemy jak ważny jest każdy członek zespołu.

UWAGA: ta praca nie jest dla osób, które chcą tylko dorobić albo nie chcą pracować. Szukamy osób, które kochają to co robią i ciągle doskonalą swoje umiejętności.

Oto czym charakteryzuje się Twoje stanowisko:
1) w zależności od potrzeb (np. raz w tygodniu) ustalamy bieżący zakres prac do wykonania, szacujemy ich termin wykonania i przystępujesz do programowania,
2) masz realny wpływ na oprogramowanie, które tworzysz – możesz zgłaszać sugestie, propozycje ulepszeń, kwestionować sens – jesteś częścią zespołu!
3) nie musisz nigdzie dojeżdżać, ponieważ pracujesz z dowolnego miejsca na świecie i wystarczy, że posiadasz komputer z dostępem do internetu i odpowiednie narzędzia programistyczne (i umiejętności oczywiście ;)),
4) zdajemy sobie sprawę, że będąc nowym na stanowisku będziesz miał mnóstwo pytań i może Ci się zdarzyć popełnić drobne błędy.

Możesz oczywiście liczyć na pomoc kogoś z zespołu, abyś bez problemu wdrożył się w nasz styl pracy.

Oto czego od Ciebie oczekujemy:
– zaangażowania
– posiadania własnego komputera z dostępem do internetu,
– posiadania konta bankowego, na które przelewane będzie Twoje wynagrodzenie,
– doświadczenia w programowaniu w PHP oraz znajomości HTML, CSS, JavaScript (jQuery), MySQL,
– gotowości do uczenia i chęci do rozwijania swoich umiejętności,
– określenia w jakim minimalnym / maksymalnym wymiarze godzin możesz z nami współpracować i w jakich godzinach najlepiej Ci się pracuje.
Mile widziane:
– znajomość API WordPress,
– znajomość jQuery,
– znajomość Bootstrap,
– znajomość systemów kontroli wersji.

Forma współpracy do uzgodnienia.

Napisz zatem kilka słów o sobie, pochwal się swoim doświadczeniem, zaprezentuj projekty nad którymi pracowałeś. Napisz również na jakich narzędziach pracujesz i jakie dodatkowe technologie znasz i wykorzystujesz. Nie zapomnij wspomnieć o swoich oczekiwaniach finansowych.

Wiadomość wyślij na naszą skrzynkę pasja@betterprofits.pl w temacie wpisując: [wpzlecenia.pl] Programista PHP. Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Po Twoim zgłoszeniu wyślemy Ci dalsze instrukcje.

Nie obawiaj się i wyślij nam swoje zgłoszenie. Być może już niedługo będziesz pracował z nami 🙂

Powodzenia
Michał Jaworski

Dane firmy:
Better Profits
ul. Bielawy 22
62-530 Kazimierz Biskupi
NIP: 665-263-01-38
REGON: 301720371

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!