Poszukuję programisty PHP, WP, Magento, Presta i inne

Data dodania: 1 czerwca 2016

Szukam programisty akrobaty (tudzież programistki) zajmujących się głównie WP – najlepiej z B-stoku ale współpraca zdalna również wchodzi w grę.

Współpraca jest raczej na full time, ale jeśli jesteś w stanie zaoferować 100-140h miesięcznie swojego cennego czasu też będę mega-zadowolony.
Forma współpracy tylko UOD lub B2B.

Razem z kilkoma dobrymi kumplami tworzymy zgraną ekipę wykonującą zlecenia na wyłączność dla Klienta z Australii, przy czym pracujemy z tym Klientem długo, więc sprawy organizacyjne i finansowe mamy ogarnięte na bardzo przyzwoitym poziomie.

Nasze obowiązki to utrzymanie i modyfikacja istniejących serwisów, tworzenie nowych nie tylko na WP, ale też na innych platformach oraz obecnie rozwój globalnego projektu na własnym framework’u.

Zagadnienia, z których powinieneś posiadać wiedzę oraz praktyczne umiejętności by do nas dołączyć (nie musisz być super ekspertem w poniższych dziedzinach, ale umieć się w miarę sprawnie w tym temacie poruszać) :
– CSS3, HTML5, JavaScript, jQuery
– PHP
– WordPress oraz przynajmniej podstawy Magento
– MySQL

Ponadto oczekujemy:
– umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów
– doświadczenia w budowie stron opartych na WP (atutem będzie doświadczenie przy sporszych projektach)
– znajomości angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację z kolegą inwestującym w projekty (Australia) i rozumienie specyfikacji
– umiejętności w miarę dokładnej wyceny czasowej oraz jeżeli nie podchodzi Ci do danego projektu np. WP, zaproponowania innych rozwiązań i umiejętność wdrożenia ich
– dobrej organizacji pracy (nie pracujemy od-do, więc sam sobie ustalasz godziny)
– umiejętności dokładnego raportowania postępów (do time trackingu używamy Harvestapp)
– gotowości na co kilkudniowy code review (pracujemy na Bitbucket)
– dostępności w zaproponowanych przez siebie godzinach współpracy
– sporo dobrego humoru i luziku (w naszej ekipie nie ma kogoś takiego jak dyrektor czy szef pracujemy razem i dla siebie)
– super byłoby jakbyś był/była z Białegostoku, człowiek bawić się musi, a więc wspólny wypad jak najbardziej, szczególnie podczas wizyty znajomych z AU – jednak jak wspomniałem lokacja nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:
– Super atmosferę
– Pracę zdalną
– Pomoc w rozwijaniu umiejętności
– Mnóstwo ciekawej pracy
– Wynagrodzenie ZAWSZE na czas
– Zarobki przy full time/miesiąc :
a) Junior od 2500 PLN
b) Intermediate od 4500 PLN
c) Super PHP WordPress master o poziomie wtajemniczenia 10+ (sam nie wiem ile to jest) od 10000 PLN

Co do wynagrodzenia vs godziny jesteśmy elastyczni. Jeśli nie znajdziemy nikogo full-time możliwa jest współpraca per/project (wtedy płacimy za godzinę) ale jak nadmieniłem wcześniej, potrzebujemy Ciebie około 100-140h w miesiącu.

Wszystko w netto, przelewem, czekiem, pachnącą świeżym drukiem gotówką, bilonem lub jak sobie zażyczysz może być i w złocie czy też ruskiej ropie, ale zawsze na czas. Chociaż przy tej ostatniej opcji załatwianie może trochę potrwać.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana napisz na dev@outrace.com.au parę słów o sobie (z informacją skąd jesteś, oraz oczekiwanych zarobkach jeśli się nie zgadzasz z naszymi propozycjami). Proper employee wannabees też tolerujemy, więc ostatecznie może być CV 😉
Odpowiadam na wszystkie mejle chyba, że są nie w temacie.

Pozdrawiam

Marcin
All Around Guy
Outrace collective team

email: dev@outrace.com.au
instagram: _outrace
website: http://outrace.com.au/portfolio

 

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!