Podpiecie api shorte w szablonie

Data dodania: 27 czerwca 2016

Witam, poszukuje osoby która zintegruje api shorte (https://shorte.st/) z moim szablonem WP, tak aby linki na stronie były automatycznie przetwarzane do krótkich linków shorte a pierwotne linki były ukryte. Obecnie są one generowane przy pomocy „Quick Link” co nie rozwiązuje sprawy, ponieważ linki pierwotne są widoczne. Wcześniej mieliśmy podpięte api jednak skutkowało to błędami, urywek z errorlog’a – http://pastebin.com/TkyHS1RA.
Tak natomiast prezentował się plik functions.php szablonu,- kod odpowiedzialny za generowanie tabelki z linkami skróconymi – http://pastebin.com/29DEJBdA przy użyciu api txt. Jest to kod z api shorte txt który powodował błędy widoczne w urywku error loga, obecnie nie używam funkcji file_get_contents i api.

Szukam osoby która może zakodować to tak, aby pozbyć się błędów a linki były generowane poprawnie. Więcej szczegółów opiszę na email, sprawa nie jest skomplikowana, ale pilna, proszę o kontakt.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!