Grafik / WP potrzebny od zaraz (umowa o dzielo)

Data dodania: 15 czerwca 2016

Potrzebuje osoby ktora spelnia ponizsze kryteria – poczawszy od tych ktore sa dla mnie najwazniejsze
1. specjalizacja – grafika pod strony WWW, doskonala znajomosc PS i AI
2. zatrudnienie gdzies na pelen etat z wynagrodzeniem co najmniej 1850 zl brutto, ew. student do 26 roku zycia/uczeń
3. znajomosc WordPressa

Udostepniam gotowe srodowisko do pracy, zainstalowany i skonfigurowany WordPress, wgrany i skonfigurowany szablon beTHEME (z themeforest.net) to jest w zasadzie taki graficzny framework z mnostwem gotowych efektow i graficznym bardzo rozbudowanym builderem, będzie to budowa od bialej kartki a nie z gotowca , na zasadzie skladania z klockow przy uzyciu buildera.

Place 150 zl netto za prosta stronke do 7 podstron, bez ponadstandardowych funkcjonalnosci ktore wymagalyby programowania (do tego mam juz kodera), kazda kolejna podstrona ponad 7 – 30 zl netto.

Jeśli te warunki Ci odpowiadaja zapraszam do kontaktu, są nie negocjowalne. W przyszłości przy grubszych zleceniach większe pieniądze (nie liczone za podstronę tylko za całe zlecenie), najpierw muszę się przezkonać o jakości pracy.

Przed podjeciem zlecenia klient musi otrzymac projekt graficzny ktory zaakceptuje i ktory bedzie podstawa do realizacji umowy, po akceptacji trzymamy sie scisle projektu ktory zaakceptowal klient a wszelkie dodatkowe customizacje liczymy dodatkowo.

Oferuje wylacznie umowe o dzielo, w poczatkowym okresie moze byc od kazdego zlecenia ale preferowalbym na dluzsza mete jedna umowe/mc i rozliczenia na koniec miesiaca.

Wymagane doswiadczenie i portfolio wykonanych prac, gotowych stron ktore zostaly zbudowane w oparciu o Twoj projekt graficzny a nie szablon czy projekt kogos innego czy zakupony gdzieś w sieci, projekt przedstawiony wczesniej klientowi w PSD z podaniem adresu strony na ktorym ten projekt zostal wykorzystany, chcialbym ocenic ew. roznice pomiedzy projektem a wykonaniem, to b. istotny dla mnie element. Priorytetem jest dla mnie efektowna szata graficzna, funkcjonalnosc strony to sprawa drugorzedna – mam juz ludzi od tego.

Interesuje mnie dlugoterminowa wspolpraca, praca bedzie na kilku projektach rownolegle poniewaz klienci czasami ociagaja sie z przekazywaniem materialow i komentarzy do wykonanych prac.

Zlecenie bezterminowe, potrzebuje do wspolpracy więcej niż jedną osobę. Koderom dziękuję, mam już jednego, szukam grafika który sprawnie porusza się w WordPressie, jest to dla mnie najwaznieszy czynnik warunkujacy podjecie wspolpracy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!