Zmiany na 2 stronach

Data dodania: 24 maja 2016

Zlecę następujące rzeczy:
1. http://platinum2.linuxpl.info/oft/
– strona korzysta z pluginu WP Estimation & Payment Forms w formularzu w zakładce "Weź udział". W jednym kroku użytkownik wybiera jedną z kilku firm. I tutaj właśnie chciałbym zrobić pewną rzecz. Mianowicie formularz byłby wysyłany na mail firmy, którą wybrał w tym punkcie. Takiej opcji w tym pluginie niestety nie ma.
– Drobna rzecz – ani owy formularz ani Contact Form nie wysyła maila. Nie wiedzieć czemu instalacja wtyczki WP SMTP nie pomogła.

2. http://goo.gl/GIA8dY
– W style.css jest kod grafiki "więcej" ale są jeszcze dwie wersje językowe i trzeba dla nich dać inne grafiki.
– Strona korzysta z Polylang ale nie ma możliwości przetłumaczenia sluga "produkt" (http://cuzo.pl/produkt/fotel-f2-cuzo-method/) i tutaj dla wersji ENG oraz RU trzeba ten slug odpowiednio zmienić. Co prawda znalazłem wtyczkę w Internecie ale jakoś nie działa: https://github.com/KLicheR/wp-polylang-translate-rewrite-slugs

Termin wykonania tylko i wyłącznie dzisiaj. Proszę o oferty tylko z ceną w rozbiciu na te dwie strony.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!