Umowa o dzieło (stała współpraca) dla os. z predysposycjami plastycznymi

Data dodania: 10 maja 2016

Poszukuję w pierwszej kolejności osoby

1. o uzdolnieniach plastycznych – jest to dla mnie najwazniejszy czynnik progowy
2. sprawnie poruszającej się w tematyce Photoshopa/Ai (j.w.)
3. sprawnie poruszającej się w budowie stron na szablonach WP (w tym przypadku będzie to beTHEME z themeforest.net – będziemy pracować wyłącznie na tym szablonie – to w zasadzie graficzny framework z ponad 200 szablonami do zaimportowania), jesli masz jakiekolwiek doswiadczenie z komercyjnymi szablonami, bez problemu ogarniesz beTHEME mimo ze to straszna tzw. kobyła (:

Warunek konieczny – osoba taka musi być zatrudniona gdzieś na umowę o pracę z minimalnym wynagrodzeniem 1850 zł brutto/mc (wtedy umowa o dzieło), lub prowadzić własną działalność gospodarczą nie związaną z projektowaniem stron internetowych (warunek konieczny/ konflikt interesow) – gdzie moglibyśmy się rozliczać na zasadzie FV.

Biorę pod uwagę także studentów uczelni dziennych którzy nie ukończyli 26 roku życia (również umowa o dzieło)

Proponuję 150 zł netto od budowy prostej stronki na bazie zaimportowanego do beTHEME szablonu (jest ich ponad 200 do wyboru) i od 350 zł netto + za budowę strony projektowanej od białej kartki – aczkolwiek wszystko w graficznym frameworku (beTHEME) – czyli układanka z klocków na zasadzie klikania, zero programowania (mam już kodera gdyby było coś takiego potrzebne). W przypadku szablonu sprawa prosta, to w zasadzie gotowiec gdzie podmieniasz teksty, grafikę i zdjęcia lekko rearanżujesz do potrzeb klienta, instalujesz konieczne pluguiny i tyle. Co do rozwiązania szytego na miarę będziesz musiał na bazie fotek dostarczonych przez Klienta i z serwisu 123rf.com (ktore ja dostarcze) wykonać odpowiednią grafikę – w photoshopie i AI. Nie wystarczy pobranie zdjecia przyciecie rozdzielczosci i wrzucenie na strone bo to potrafie sam, zdjecia musza byc odpowiednio obrobione tak aby pasowaly stylistycznie do tresci i wspolgraly z pozostalymi elementami projektu – jeśli nie potrafisz wykonywać takiej grafiki – ta oferta nie jest dla ciebie, kolorystyka pozostalych graficznych elementow musi korespondowac z innymi czesciami ukladanki – dlatego dla mnie najwazniejszym kryterium sa uzdolnienia plastyczne. Obslugi wordpressa czy szablonu (mimo ze beTHEME jest bardzo rozbudowany) kazdy sie moze nauczyc , zajmie to nie wiecej niz dzien/dwa, jest do tego kompletna dokumentacja i ponad 200 gotowcow na bazie ktorych mozna sie bawic, mozliwosci jest ogrom ale wszystko jest do nauczenia, jesli chodzi o plastyke – trzeba miec zdolnosci po prostu (: .

Wszystkie osoby spelniajace powyzsze warunki progowe zapraszam do kontaktu, poszukuje kilku osób do dlugoterminowej wspolpracy. Wymagane jakieś portfolio, moga byc wykonane strony z grafika robiona przez siebie lub nawet sama grafika ze wskazaniem do zdjec zrodlowych abym mogl ocenic stopien zaawansowania prac.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!