Optymalizacja szablonu na wordpressie

Data dodania: 16 maja 2016

Tworzę stronę do międzynarodowych nieruchomości przy użyciu szablonu WpEstate.
Szablon jest super, poza drobnymi szczegółami, które chcę zmienić.
1. Taxonomy. Potrzebuję uzależnić kategorię miast, od kategorii County/State, a tę kategorię potrzebuję nazwać Country, nie County. Twórcy szablonu nie pomyśleli o agentach międzynarodowych.
2. Potrzebuję widget, który będzie umożliwiał użytkownikowi przełączanie z m2 na ft2. Szablon tego nie potrafi.
3. Potrzebuję drobnej pomocy z ustawieniem logowania na stronę poprzez FB i Gmail. (to najmniejsza sprawa, ale mam z nią kłopot)
4. Jakby jakiś geniusz, zarobił mi tak, by w pojedynczej nieruchomości mogła dać zakres metraży czy cen, to byłabym pod wielkim wrażeniem.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Ps. Proszę ślicznie. Jeśli nie jesteś pewien, czy potrafisz to zrobić, rozumiem. Jednak nie do zaakceptowania jest sytuacja, że wycena się zmienia w trakcie pracy, bo coś nowego wyskoczyło albo zadanie okazuje się trudniejsze, niż przewidziano. Przed podjęciem współpracy chętnie dam się rozejrzeć po FTP, Bazie danych i Adminie wordpressa.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!