Integracja z Tpay i MailerLite

Data dodania: 19 maja 2016

Cześć,

poszukuję programisty, który witrynę na wordpress zintegruje z Tpay i MailerLite.

oczyszczanie


Do powyższej strony sprzedaży trzeba dodać:
1. Obowiązkowy Checkbox, że klient zapoznał się z regulaminem sklepu, obok link kierujący na stronę z regulaminem sklepu.
2. Pole do dwukrotnego wpisania adresu email (eliminacja ryzyka pomyłki)
3. Możliwość wyboru wariantu produktu elektronicznego, będę sprzedawał dwa pakiety: standardowy i premium, pakiety będą miały różną cenę.
Po pozytywnej płatności adres email jest zapisywany na liście w MailerLite a kupującemu jest wyświetlana strona podziękowania.
Na mailerLite jest tyle list ile sprzedawanych pakietów, w tym przypadku dwie różne. Chciałbym, aby opis pakietu, jego cena i lista na którą trafia adres email były konfigurowalne, abym sam mógł to zmieniać. Opis pakietu będzie zawierał tytuł (jedno zdanie) i listę (bullets) jego funkcjonalności.
Na przykład
Pakiet podstawowy BLA BLA BLA:
– funcjonalnosć 1
– funcjonalnosć 2
– funcjonalnosć 3
– itd.
Proszę o wycenę i termin realizacji.

Pozdrawiam,
MichałJa

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!