wykonanie serwisu internetowego

Data dodania: 13 kwietnia 2016

Jestem zainteresowany zleceniem wykonania szablonu serwisu internetowego wraz z instalacją na serwerze i założeniem skrzynek pocztowych.
Serwis miałby być analogiczny/podobny do serwisu który posiadam na stronach:
Leasingautzniemiec.pl
Leasingautzzagranicy.pl
Leasingmaszynzzagranicy.pl
Tzn główna strona ze sliderem, kalkulatorem leasingowym ( z edytowalnymi parametrami i możliwością dodania nowych grup przedmiotów ) i edytowalnymi polami.
Pod sliderem powinny wyświetlać się: edytowalne pola informacyjne, niektóre/losowe oferty, i znów edytowalne pola informacyjne.
Menu główne musi posiadać funkcjonalność dodawania ofert ze zdjęciami, oraz dodawania nowych zakładek/kategorii do menu głównego.
Dodatkowo strona musi mieć zakładkę która przenosi nas do podstrony po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, francusku, włosku.
Dodatkowo strona musi mieć stronę z opisem i z formularzem kontaktowym dla klientów ( jeżeli to możliwe to taki który będzie współpracował z google i będzie możliwa płatność za reklamę po złożenia zapytania na formularzu )
Stopka musi być edytowalna tak abym mógł edytować dane do każdego z serwisów oddzielnie, i była możliwość dodania aktywnego łącza do innej/głównej strony.
Chciałbym moc sklonować serwis na 15-20 adresach/domenach i po korekcie treści używać ich dla różnych grup klientów, oczywiście strona musi mieć także wersję dostępną dla urządzeń mobilnych z aktywnymi polami kontaktu i być skorelowana z kontem google adwords i google analitycs.
Oczywiście zarządzanie zawartością serwisu musi być możliwe z panelu administratora.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!