Front-end / WordPress Developer – wdrażanie , opieka, modyfikacje

Data dodania: 25 marca 2016

Do stałej współpracy poszukuję wprawnego WordPress / Front-end developera.
Zakres prac obejmował będzie stała opiekę (modyfikacje/rozbudowa/optymalizacje) nad naszymi portalami, jak i wdrażanie nowych serwisów opartych o przygotowane makiety graficzne lub zakupione motywy.
Bardzo cenimy sobie terminowość i solidność.

OCZEKIWANIA
Bardzo dobra znajomość WordPress, XHTML, CSS.
Minimum podstawowa znajomość PHP, MySQL, JavaScript/jQuery
Umiejętność poprawnej konfiguracji, optymalizacji, konfigurowania zabezpieczeń. Mile widziane będą zdolności tworzenia własnych motywów lub wtyczek.

ZASADY WSPÓŁPRACY
Praca zdalna. Preferowana forma rozliczenia B2B (faktura). Kwestie wynagrodzenia / stawek do ustalenia w procesie indywidualnych ustaleń.

KONTAKT
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie kilku zdań informacji o posiadanym doświadczeniu. Mile widziane będzie także wskazanie dotychczasowych realizacji wraz z opisem zakresu obowiązków.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!