Wtyczka zliczająca ilość wejść na stronę docelową dla partnerów

Data dodania: 8 lutego 2016

Witam,
chciałabym zlecić stworzenie wtyczki, która działałaby trochę jak mini program afiliacyjny.

Administrator generuje stronę A gdzie mamy do wypełnienia formularz zapisu, który po wypełnieniu przenosi na stronę docelową B (stworzone za pomocą np. getresponse).
Program Partnerski ma zliczać ile osób, zapisało się i przeszło na stronę po zapisie, śledzenie linku. Na stronę B dodajemy kod, który będzie śledził, od którego partnera jest zapis.
Link partnerski to dodanie ref=id_partnera, dodawany do każdej strony na wordpress.

Jako administrator widzimy wszystkich partnerów, ilość kliknięć w link referencyjny i przejście na stronę docelową (po wypełnieniu formularza). Sami decydujemy, czy dana osoba, która zarejestruje się do wordpressa zostanie partnerem, czyli administrator zatwierdza przystąpienie do programu.

Partner po zalogowaniu się, na stronie frontowej widzi panel gdzie ma dane ile było wejść na stronę A (z formularzem) oraz ile osób przeszło na stronę B.

Proszę o wycenę.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!