Slider ze zdjęciami i pin’ami

Data dodania: 16 lutego 2016

Witam,
zlecę wykonanie, albo znalezienie i edytowanie pluginu, w którym na zdjęciu będzie można doczepić piny. Ma być to slider w postaci lookbooka odzieżowego, gdzie po najechaniu myszką na odpowiedni element garderoby modelki (np. plusik na jej koszulce) pojawi się dodatkowy box z informacjami.

Przykłady:
http://pins100.hellostudio.eu/pinboard-example/
http://www.topsecret.pl/pl-PL/lookbook/lookbook-top-secret-special-price,1593

Powyżej jest to w przypadku pojedynczego zdjęcia a ja potrzebuje slider responsywny. Po rozwinięciu powinien pojawić się prostokąt z małym zdjęciem produktu, krótkim opisem oraz przyciskiem przekierowującym do sklepu. Przycisk musi dawać się umieszczać w odpowiednim położeniu, np 70% wysokości i 30% szerokości bo wtedy znajduje się akurat na danej części ubioru. Musi być możliwość dodania takich pinów co najmniej kilku. Najlepiej by było jakby taka opcja była dostępna w revolution slider.

W razie pytać zapraszam do kontaktu: robert.pajda@gmail.com
Pozdrawiam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!