Poszukuje kogos do szybkiej budowy stron na WP z gotowego szablonu

Data dodania: 5 lutego 2016

Jak w temacie

Mam szablon z codecanyon BeThemes, predefiniowanych ok 160 layoutow ktore jednym przyciskiem mozna sciagnac i zainstalowac, twoim zadaniem byloby:

– zasilenie strony tekstami
– wkomponowanie odpowiedniej grafiki z 123rf.com (mam konto)
– odpowiednia aranzacja calosci

Calosc ma byc zrobiona na gotowo.
Ja ponosze wszystkie koszty licencyjne.

Umowa o dzielo, place 10% od kwoty netto na podpisanej z klientem umowie. Robie stronki w zakresie od 1200 – nawet 15 tysiecy zł ,ale przedmiotem tego zlecenia beda witryny do 10 podstron max, bez fajerwerkow, w wiekszosci do przystosowania do jednego ze 160 szablonow w BeTheme
Dostajesz dostep do zainstalowanego WordPressa, szablon i podstawowe pluginy takze beda juz zainstalowane. Twoim zadaniem jest jedynie dostosowanie tego do wymagan klienta, kolorystyka, rozmieszczenie poszczegolnych elementow itp. nic skomplikowanego.

Place po wykonaniu zlecenia i zafakturowaniu klienta.

Zainteresowanych prosze o wiadomosc na maila biuro@stronabiznesowa.pl

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!