Pilne: Programista Woocommerce do drobnych zmian na sklepie

Data dodania: 19 lutego 2016

Dzień dobry wieczór!
Poszukuję osoby do wprowadzenia kilku zmian w sklepie postawionym na Woocommerce (zmodyfikowany bezpłatny szablon). Zmiany trzeba będzie raczej wprowadzić w kodzie szablonu, ale jeśli istnieje odpowiednia bezpłatna wtyczka, też jest dopuszczalna (sprawdzałem i nie znalazłem).
Sklep jest prawie skończony, ale właśnie potrzeba jeszcze zrobić kilka zmian, m.in:
– po złożeniu zamówienia pojawia się numer konta do przelewu. Trzeba dodać dane firmy sprzedawcy, a najlepiej jeszcze kilka innych informacji (np. akapit dla kupującego co ma teraz zrobić)
– zmienić domyślne sortowanie produktów na stronie kategorii na alfabetyczne
– w pustym koszyku jest przycisk "wróć do sklepu". Gdy go klikamy, pojawia się niefajny tytuł strony – chciałbym zmienić
– itp.
Jak widać, większość prac jest do zrobienia w kodzie, dlatego szukam programisty z doświadczeniem w Woocommerce. Więcej wypiszę osobom zainteresowanym, ponieważ już jest późno 🙂
Aha, właścicielowi zależy na czasie. Szukam kogoś, kto będzie chciał i mógł popracować w weekend. Jak na moje oko (nie znam się na sklepach, ale robie rposte strony www), pracy nie jest dużo, ale nie chcę tu pisać głupot w stylu "dla specjalisty jest to zlecenie na max godzinę", bo mnie takie teksty denerwują jako wykonawcę. 😉
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, podaj proszę jakieś linki do zrealizowanych wcześniej sklepów w Woocommerce. Odpowiem szybko, bo czas nagli.
Proszę też o informację, czy w grę wchodzi wystawienie faktury. Myślę, że stawka godzinowa będzie niezłym rozwiązaniem, ponieważ nie podałem całości prac. Proszę więc o stawki godzinowe.
Pozdrawiam 🙂
Michał Krawczykowski

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!